Rezervace

Ubytování

Apartmány Dolní Morava

Rezervujte si ZDE

Ceník ubytování najdete zde

Nabízíme k pronájmu apartmány ve dvou domech v obci Dolní Morava. Apartmány se nachází v horní polovině obce cca 400 m od spodní stanice lanovky U Slona. V zimě lze dojít na lanovku bez problémů i v lyžařské obuvi a následně k apartmánům sjet na lyžích.

Objekty stojí samostatně na velkém pozemku s výhledem na Králický Sněžník. K apartmánům náleží prostorné parkoviště, lyžárna s vysoušeči obuvi / kolárna, prostorná společenská místnost s kuchyní a barem, dětský koutek. Dále je možné využívat saunu a venkovní prostory – posezení s grilem, ohniště a dětské hřiště.

V každém domě se nachází 5 apartmánů, kapacita apartmánu je 4-5 osob. Každý apartmán je vybaven kuchyní s jídelním koutem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, dvoulůžkovou a třílůžkovou samostatnou ložnicí.
Na vše se můžete podívat ve fotogalerii.

K dispozici je veškerá občanská vybavenost: wi-fi, TV, lednice, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a nádobí atd.

Ve všech prostorách domů platí přísný zákaz kouření. Areál není přizpůsoben pobytu domácích mazlíčků (viz. Ubytovací řád).

Pro individuální cenovou nabídku nás prosím kontaktujte (emailem: rezervace@navysluni-dm.cz nebo na tel. +420 725 179 690).